RUDAR ODIGRAO PRVU PRIPREMNU UTAKMICU

7 godina pre 98 pregleda Izvor: pvportal.me

Juče su po lijepom vremenu na stadionu Koma u Podgorici prijateljsku utakmicu, ujedno prvu pripremnu, odigrali domaćin FK Kom i FK Rudar. Nakon 90. minuta rezultat je bio 1:1.

Stručni štab je odlučio pružiti šansu svim igračima, osim kapitenu Živkoviću koji je zbog prehlade meč posmatrao sa tribina.

Prvo poluvrijeme počeli Agović, Reljić, Tomašević, Soppo, Golubović, Zečević, Đalović, Vuković, Macanović, Petrić i Kartal.

Nakon 45. minuta rezultat je glasio 0:0. Autori dva lijepa pogotka u drugom poluvremenu bili su Bošnjak, udarcem sa 18 metara za Rudar i Popović za Kom prelijepim golom sa oko 20 metara.

Drugih 45. minuta odigrali su Radović, Lee, Kaori, Tahirović, Kuč, Bošnjak, Brnović, Han, Gogić, Janketić i Kotorac.

Kapiten Rudara na današnjoj utakmici je bio Željko Tomašević. Za naš tim nastupali su igrači na probi Petrić ( Srbija ), Lee i Han ( Koreja ) i Kaoru ( Japan ) koji se bore za ugovore u Rudaru.

Rudar sledeću utakmicu igra 22. januara sa ekipom Mladosti.