KADETSKA LIGA 17/18
1. KOLO
OTRANT – RUDAR 1:3 (1:1)
Rudar:Knežević, Starovlah, Palibrk, Raonić, Dragaš, Krstonijević ( 85″ Ciguljin ), Damjanović, Bajčetić, Fuštić, Vlaović, Vojinović.
Odlična igra kadetske selekcije Rudara pod vođstvom Dragana Lokija Aničića. Bajčeta, Krstonijević i Fuštić su donijeli pobjedu Rudaru svojim golovima.
Odlična igra kadeta na gostovanju i upisana prva tri boda u kadetskoj ligi.
OMLADINSKA LIGA 17/18
1. KOLO
RUDAR – IBAR 2:1 (2:1)
Rudar: Papić, Vraneš, Tešović, Hurić, Tahirović, Gogić (46. Bujiišić), Jestrović, Damjanović, Kečević, Hulić, Gogić.
Strijelci: 1:0 Hurić (29 „), Gogić(32″) – Grlić (41“)
Dobar start omladinaca Rudara pod vođstvom novog trenera Alena Čakare koji je u naš klub došao iz Fk Vršac. Radi se o mladom stručnjaku koji je preuzeo rad sa omladinskom selekcijom.
Strijelci za Rudar bili su Hurić i Gogić, koji su prošli kompletne pripreme prvog tima zajedno sa Tahirovićem. Gogić nije uspio da se upiše u strijelce za seniore ali je zato danas bio ubojit za omladinsku selekciju.
Rudar i Ibar su odigrali dopadljivu i zanimljivu utakmicu u kojoj je moglo da uživa oko 50 gledalaca na gradskom stadionu.
Related