Pobjeda Rudara protiv Budućnosti

7 godina pre 124 pregleda Izvor: pvportal.me

Strijelci: Mirković u 86. za Budućnost, a Bošnjak u 55. i Paunović u 71. minutu za Rudar.

BUDUĆNOST: Dragojević, Roganović, Kumburović, Milić, Malešević, Popara, Tučević, Brnović, Bakić, Sekulić, Vukčević. Igrali su još:

Mijatović, Đurišić, Banović, Adžić, Igumanović, Mirković, Marković, Camaj, Vlaisavljević, Raičević, Nikač.

RUDAR: Agović, Tanimoto, Živković, Kartal, Janačković, Kotorac, Macanović, Zečević, Golubović, Racković, Đalović. Igrali su još:

Radović, Tomašević, Reljić, Brnović, Sopo, Bajk, Paunović, Janketić, Vuković, Bošnjak.

Rudar je u pripremnoj utakmici odigranoj u Lješkopolju pobijedio Budućnost sa 2:1. Pljevljaci su odigrali drugo poluvrijeme bolje, a u 55. minutu su poveli. Na asistenciju Rodoljuba Paunovića, mrežu Podgoričana zatresao je Armin Bošnjak. Paunović je svoju dobru partiju

krunisao pogotkom u 71. minutu posle odličnog centaršuta Tomaševića sa same korner linije sa desne strane i još jednom potvrdio da će biti pravo pojačanje za četu trenera Miodraga Vukotića. Budućnost je u finišu smanjila rezultat – gol za „plave” postigao je Luka Mirković.

Neprijatna situacija pri kraju prvog poluvremena. U jednom vazdušnom duelu došlo je do sudara glavama između Kartala i Vukčevića, deblji kraj je izvukao naš defanzivac koji je imao povredu uha ali je sve brzo sanirano.

Odlična igra ekipe Rudara. Imali su Pljevljaci više loptu u posjedu, više pasova i osmišljene igre i zaslužena pobjeda.