Pljevaljski Set treći u Kragujevcu

7 godina pre 114 pregleda Izvor: PV Informer

Pljevaljski klub sjedeće odbojke Set osvojio je treće mjesto na međunarodnom turniru u Kragujevcu.

Set je u meču za treće mjesto i bronzanu medalju pobijedio ekipu Saveza gluvih i nagluvih Kragujevca 2:0.

Prethodno je pljevaljski klub poražen od domaćina turnira, Kluba sjedeće odbojke Kragujevčani 2:0.

Ekipu iz Pljevalja u Kragujevcu odigrala je prve zvaične meče u klupskoj istoriji.

Trener Ivana Vranješ, kazala je da je turnir u Kragujevcu bio veliko iskustvo za mladu ekipu pljevaljskog kluba.

“Nastavljamo sa ozbiljnim radom u želji da na predstojećim Međuopštinskim sportskim igrama u Pljevljima, početkom jula, bude dovoljno interesovanja da se odigra turnir i u sjedećoj odbojci”, kazala je Vranješ.

Turnir je osvojio Klub sjedeće odbojke Kragujevčani, a u finalu bili su bolji od Kluba sjedeće odbojke Smeč iz Beograda 3:1.