Unesite Vaše korisničko ime i lozinku i budite aktivan učesnik sajta PV Informer... pišite, komentarišite i dijelite sadržaj

Sport

PV Informer | objavljeno: | izvor: RTCG
Broj pregleda članka: 529

Konačno pobjeda Rudara

Vodeća Sutjeska je u podgoričkom naselju Stari aerodrom pobijedila OFK Titograd 1:0 i ostvarila 14. pobjedu ove sezone.

Odlučujući pogodak postigao je Milutin Osmajić u 44. minutu.

Domaćin je doživio četvrti uzastopni, ukupno deveti poraz u dosadašnjem dijelu takmičenja.

Budućnost je pred svojim navijačima savladala Petrovac 3:0.

Do petog uzastopnog, ukupno 12. trijumfa ove sezone, došla je golovima Aleksandra Vujačića u 27, Igora Ivanovića u 56. i Dušana Stojilkovića u 88. minutu.

Zeta je u Golubovcima savladala Grbalj 1:0, a pitanje pobjednika riješio je Nikola Krstović u 78. minutu.

Rudar je na trening kampu Fudbalskog saveza savladao Lovćen 2:1 i prekinuo seriju od šest utakmica bez pobjede.

Pljevaljski tim do pobjede, pete ove sezone, vodili su Elom Kođo u 56. i Ivan Racković u 75. minutu.

Jedini pogodak za Lovćen, vodeći na utakmici, postigao je Ivan Pejaković u 55. minutu.

Bez pobjednika završen je duel Iskre i Mornara, koji su u Danilovgradu igrali 1:1.

Barski tim poveo je golom Dejana Račića u 25. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Milan Đurišić u 40. minutu.

Sutjeska je, nakon 24. kola, vodeća na tabeli sa 49 bodova.

Budućnost je druga sa 44, trećeplasirana Zeta osvojila je 39, a po 35 bodova OFK Titograd i Petrovac.

U narednom kolu, 17. marta, sastaće se: Grbalj - Budućnost, Sutjeska - Zeta, Mornar - OFK Titograd, Lovćen - Iskra i Petrovac - Rudar.